Stowarzyszenie Elektroenergetyków PolskichZapisz http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ się na nasze kursy elektryczne

Chcesz mieć lepiej płatną robotę i szerokie grono klientów? Bądź lepszy od konkurencji! Rozwijaj się. Zainwestuj w kursy SEP, a zainwestowane pieniądze powrócą do ciebie zwielokrotnione. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich wymyśliło kursy dla osób z 3 fachów. Program G1 elektryczny dotyczy wiedzy w zakresie sprzętów elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy chociażby sieci trakcyjnych. Z kolei w grupie G2 energetycznej dowiesz się interesujących informacji o działaniu ssaw, klimatyzacji, sprężarek, a także kotłów parowych. Kursy SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie z kolei na eksploatację oraz dozorowanie urządzeń i sieci gazowych czy turbin. Otrzymując Świadectwo Kwalifikacyjne z poszczególnych kategorii, jesteś postrzegany jako rzetelniejszy dla konsumentów usług, a przy tym masz przewagę w procesie rekrutacji u nowego pracodawcy.

Zastanawiasz się, jak dokonać zapisu na kursy SEP? Musisz jedynie wejść na stronę internetową Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mieć wtedy możliwość zarejestrować się na najlepiej odpowiadający tobie termin. Na szkolenie musisz wygospodarować tylko jeden dzień roboczy. Kursy SEP trwają cztery godziny zegarowe, a od razu po nich zdajesz egzamin ustny. Nie martw się jednak, iż nie dasz sobie z nim rady. Nasi trenerzy, mający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, przeanalizują każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany za pomocą interesujących prezentacjach multimedialnych, a oprócz tego dostaniesz dodatkowe notatki. Jeżeli chcesz szybko otrzymać uprawnienia SEP na świadectwie, dokonaj wpłaty bezpośrednio po przeprowadzonym egzaminie. Dzięki temu zostaną ci one wydane już w ciągu doby. Z pozostałych formalności miej jeszcze tylko na uwadze, żeby zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającym twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich stworzyło swoje placówki w ponad dwudziestu większych miastach w Polsce, jak Warszawa, Częstochowa, Gdynia, Gliwice czy Olsztyn. Nasze placówki czekają tam na ciebie w w nowoczesnych salach wykładowych, ze świetnym sprzętem. Jeżeli jednak nie masz jak do nas dojechać, to mamy dla ciebie świetną informację, która na pewno cię uraduje. O uprawnienia SEP możesz się ubiegać także prywatnie. Po prostu wskaż nam dogodniejszy dla ciebie adres, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Nasza propozycja skierowana jest także do ludzi znających jedynie język angielski i niemiecki.

Nie trać czasu. Zapisz się na szkolenia SEP, zdaj egzamin i bądź ambitniejszy od swojej konkurencji.

Najnowsze artykuły:

Top