https://concrete5.org.pl/

Strona o nowoczesnych metodach leczenia, gotówce, ogrodzeniach

Dom

Gdzie kupić dobry gres?

Najprawdopodobniej nie znajdziesz takich płytek w dyskoncie. Możesz kupić gres online lub odwiedzić market budowlany. Jakość może być bardzo różna nawet w tym samym przedziale cenowym. Jeśli Twój portfel się uszczupla i zakup gresu staje się problemem, polecamy wymianę gresu na płytki ceramiczne wykonane z porcelany. Wyglądają one niemal identycznie i zapewniają dobrą trwałość i odporność na wilgoć.

Gres porcelanowy: gres vs porcelana

W naszej ofercie znajdą Państwo płytki porcelanowe następujących producentów: Porcelanosa , Rex Ceramica oraz Peronda . Pomimo podobnego wyglądu do gresu różnią się one ceną, dlatego trzeba zwracać uwagę przy wyborze .

Nasz ulubiony producent gresu https://www.gresroom.pl/ – Rex Ceramica , który posiada wieloletnią tradycję, oferuje gres zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Polecamy również następujących producentów: Peronda i Porcelanosa , którzy produkują doskonałe gresy jak i płytki gresowe.

Polecamy gresy następujących producentów: Marazzi , Rex Ceramica , Peronda i Porcelanosa . Wszyscy oni oferują wysokiej jakości produkty zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.

Kolor fugi

Tradycyjnym wyborem dla gresu jest biała fuga. Jednak nowoczesne aranżacje wnętrz preferują inne kolory: czarny lub szary, które doskonale komponują się z ciemnymi płytkami gresowymi, imitującymi naturalny kamień. Jeśli pozwala na to budżet. Zalecamy wybór gresu z błyszczącym wykończeniem oraz zastosowanie modnych kolorów fug.

Cena gresu

Cena gresu zależy od jego wyglądu i producenta. Najtańszą opcją jest imitacja drewna, natomiast najdroższą – kamień naturalny: importowany marmur i granit. Najlepiej porównać ceny przed zakupem. Można znaleźć gres w promocji lub jeszcze tańsze płytki ceramiczne wykonane z porcelany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *